top of page

Fortem Ozon Sauna

Fortem Ozon Sauna Cihazı, 2019 yılında piyasaya sürülen,tamamiyle yerli üretim olan Türkiye'de üretilmiş ,ozona dayanıklı kabin,far infrared ,su buharı,aromaterapi ve yüksek doz ozon kapasitesine sahip, tüm bu özellikleri bir arada barındıran yalnız Türkiye'de değil Dünya'da üretilmiş tek ve benzersiz,yüksek teknolojili bir sauna cihazıdır.

yerliuretimmillimarka_edited.png
fortem1_png.png
fortem4.png

Geniş ve Hassas Dozlar

*Havadan ozon ürettiğinde 6-8 ug/ml kapasiteye sahiptir.

*Oksijen konsantratörü yada oksiijen tüpü bağlandığında ise, 10-20-50 ug/ml gibi yüksek kapasitede ozon üretebilmektedir.

Akıllı Ekran

7 inch büyüklüğe sahip yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ile bütün komutları tek noktada verir.

Ozon

Ozon gazı ağır bir gaz olması ve ortam zeminine çökmesi sebebiyle Fortem Ozon Sauna kabinin içerisinde,farklı bölgelere nüfuz edecek şekilde 6 adet ozon çıkışı tasarlanmıştır.

Wireless acil durum butonu

Hasta içeride hazır olduğunda yada acil bir durum oluştuğunda,kabin içerisinden hekim odasına sinyal gönderebilecek wireless bir alarm sistemine sahiptir.

Su seviye alarm sistemi

Su bittiğinde içerisinde krımızı ışık ile ekranda is hem görsel hem sesli ikaz vererek rezistansı devre dışı bırakarak kendini korumaya alır.

Tahliye Motoru

Sauna kabininde biriken atık suyun,motorlu vakum pompası aracılığıyla tahliye edebilme özelliğine sahiptir.

Kabin

Kolay temizlenebilir,ısıya ve ozona dayanıklı hareketli özel portatif kabin.

Genel

Dünya genelinde bilimsel olarak kanıtlanmış Far infrared teknolojisi,su buharı ve ozonun birleşimi tek cihazda toplanarak Fortem Ozon Sauna cihazı tasarlandı.İçerisinde bulunan güçlü ozon jeneratörü sayesinde ortam oksijeni kullanabilme özelliğinin yanı sıra oksijen tüpü ve oksijen konsantratörü ile de kullanılarak kademeli olarak 50ug/ml'ye kadar ozon üretebilmektedir.

Kullanım alanları;

*Hastaneler

*Klinikler

*Güzellik Merkezleri

*Fizik Tedavi Merkezleri

*Spor salonları/kulüpleri

fortem2_png.png
fortem3_png.png
bottom of page